Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Jackpot 6000
5.0

Jackpot 6000 online za darmo

RTP 95.0% - 98.9%

Graj Jackpot 6000 w kasynie na prawdziwe pieniądze
Oferta Powitalna:
$500 + 225 darmowych spinów
Pakiet powitalny bonusów
Oferta Powitalna:
250% + 125 Free Spinów
Bonusy Startowe

Jackpot 6000 Recenzja Automatu

Jackpot 6000 jest 3 bębnowym automatem do gry. Automat ponadto posiada 5 linii, na którym można bawić się: jokerami, orłem i reszką z podwojeniem. Dostępna jest również opcja gry w trybie Supermeter. Jackpot 6000 oferuje główna wygraną w wysokości 6000 monet do wygrania w jednej rundzie.

Podczas gry można postawić zakład na maksymalnie 5 linii w każdej rundzie. Aby rozpocząć grę można postawić zakład minimalny za 1 żeton na 1 linię. Wybierając zakład maksymalny, kwalifikujemy się do gry w trybie Supermeter. W tej grze automatycznie ustawiany jest poziom obstawiania 20 monet, a wszystkie linie są aktywne. Każda kombinacja z dwoma Jokerami daje wygraną – niespodziankę. W przypadku wygranych informacje umieszczone są na tabeli wypłat po prawej stronie automatu do gry. Wygrane w postaci niespodzianki są wypłacane od 10 do 6000 żetonów.

Za każdym razem po wygranej w Jackpot 6000, jest możliwość postawienia części zakładu lub całości na rzut monetą.

Aby rozpocząć grę należy wybrać liczbę linii, na które gracz chce postawić zakład. Wyróżnione są następujące poziomy zakładów: 1,2,4,6,8, i 10. Automatycznie zakład domyślny wynosi 1 żeton na 1 linię. Klikając przycisk ZAKŁAD gracz podwyższa wysokość zakładu do 2 żetonów na 1 linii. Następne kliknięcie podwyższa do 2 żetonów na każdą z pozostałych linii 4 linii. Klikając ZAKŁAD MAKSYMALNY obstawiamy 10 żetonów jednocześnie. Wówczas bębny obracają się automatycznie. W innych zakład ach trzeba klikać przycisk KRĘĆ. Jeśli gracz wygrywa wówczas wyróżnione zostają zwycięskie linie, wyświetla się informacja o zwycięskiej wygranej i przycisk do rzutu monetą: orzeł czy reszka. Aby zagrać za całą wygraną należy kliknąć przycisk rzutu monetą. Można postawić część wygranej, wówczas gracz musi kliknąć PRZENIEŚ. Każde kliknięcie w przycisk PRZENIEŚ, zatrzymuje 20 żetonów z wygranej. Jeśli gracz nie chce rzucać monetą, należy kliknąć w przycisk ODBIÓR. Wówczas wygrana zostaje dodana do rachunku i automatycznie gracz wraca do gry.

Grając w orła i reszkę, czyli gracz wybiera opcję rzutu monetą. Po wykonaniu rzutu na ekranie pojawi się wygrana strona monety. Jeśli gracz wygra może wykonać kolejne rzuty lub zakończyć i kliknąć przycisk ODBIÓR. Wygrana wędruje na rachunek gracza i powraca do gry automatycznie.

Tryb Supermeter polega na kombinacji dwóch Jokerów na dowolnych bębnach. Wygrana jest niespodzianka o wartości od 10 do 6000 żetonów.

Tabela wypłat wyróżniona została w górnej części automatu.

Ustawienia gry tak jak w innych automatach, za pomocą menu Ustawienia gry. Można włączać i wyłączać efekty dźwiękowe. Również tryb szybkiej gry, który polega na szybciej obracających się bębnach, wówczas runda trwa krócej.

Przykładowa sesja w automat Jackpot 6000

Play Fortune PL
Play-Fortune.pl oferuje szeroką gamę darmowych gier hazardowych online bez pobierania lub rejestracji. Strona działa w języku polskim dla polskojęzycznych gości, którzy znajdują się w krajach, w których jest dozwolony hazard online. © Copyright 2021 Play-fortune.pl