Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
PlayTech logo

PlayTech

15 Gier
Automaty do gier od PlayTech
RTP: 96.31%
Zmienność: Wysoka
RTP: 95.96%
Zmienność: Wysoka
RTP: 96.03%
Zmienność: Średnia
RTP: 98.76%
RTP: 94.09%
Zmienność: Średnia
RTP: 97.06%
Zmienność: Średnia
RTP: 95.17%
Zmienność: Średnia
RTP: 94.04%
Zmienność: Średnia
RTP: 95.96%
Zmienność: Średnia
RTP: 97.06%
Zmienność: Średnia
RTP: 96.78%
Zmienność: Średnia
RTP: 97.06%
Zmienność: Średnia
RTP: 88.01%
Zmienność: Średnia
RTP: 96.67%
Zmienność: Średnia
Lista Najlepszych Kasyn z Grami PlayTech
Oferta Powitalna:
$500 + 225 darmowych spinów
Pakiet powitalny bonusów
T&Cs Apply
- Pierwszy bonus powitalny w wysokości 100% (do 500 $) za depozyt, a także wygrane za darmowe spiny, są zapisywane na koncie bonusowym na tym etapie.
- Współczynnik obrotu dla pierwszego bonusu powitalnego w wysokości 100% depozytu wynosi x40. Możesz obstawić bonus w ciągu 30 dni od momentu jego naliczenia.
- Współczynnik obrotu dla darmowych spinów w pierwszym etapie bonusu powitalnego wynosi x20. Okres wymaganego obrotu wynosi 30 dni od momentu naliczenia.
- Wygrane z darmowych spinów w drugim etapie pakietu powitalnego są dodawane do konta rzeczywistego.
- Wygrane za darmowe spiny w trzecim etapie pakietu powitalnego są zapisywane na koncie bonusowym i obracane przy współczynniku x20. Okres wymaganego obrotu wynosi 30 dni.
- Bonusy są anulowane, jeśli nie zostaną obrócone na czas.
- Wygrane z darmowych spinów w czwartym etapie pakietu powitalnego są dodawane do konta rzeczywistego. Pracownicy pomocy technicznej Play Fortuna są świadomi wszystkich bonusów powitalnych. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z czatem 24/7.
Oferta Powitalna:
250% + 125 Free Spinów
Bonusy Startowe
T&Cs Apply
- Startowy bonus 200% obciąża saldo bonusowe. Współczynnik obrotu wynosi x30 kwoty depozytu i bonusu. Możesz obrócić bonus w ciągu 5 dni od daty naliczenia.
- Przykład: aktywujesz promocję 200% i wpłacasz depozyt w wysokości 25 $. Otrzymany bonus wynosi 50 $. Aby go obrócić, musisz postawić zakłady w wysokości (25 + 50) * 30.
- Wygrane z darmowych spinów trafiają do salda bonusowego. Współczynnik obrotu wynosi x40 wygranej. Wykorzystaj darmowe spiny w ciągu 7 dni. Możesz obrócić bonus w ciągu 30 dni od daty naliczenia.
- Przykład: aktywujesz promocję 50 darmowych spinów i wpłacasz depozyt w wysokości 20 $. Wygrywasz 10 USD za pomocą darmowych spinów. Ta wygrana trafi do salda bonusowego. Aby obstawić, musisz postawić zakłady na kwotę (10 USD) * 40.
- Końcowa oferta bonusu powitalnego - 50% pbonus doładowujący do 300 USD. To idzie na saldo bonusowe. Współczynnik obrotu wynosi x30 kwoty depozytu i bonusu. Możesz obrócić bonus w ciągu 10 dni od daty naliczenia.
- Bonus zostanie zaksięgowany na Twoim koncie natychmiast po obróceniu.
- Jeśli bonus nie zostanie w pełni obrócony w wymaganym czasie - zostanie anulowany.
Bonus Powitalny Kasyna
100% do 3,600 zł + 200 DS
*dla nowych graczy Wazamba
T&Cs Apply
- Oferta dostępna jest tylko dla nowych graczy Wazamba, którzy zarejestrowali się i dokonali pierwszej wpłaty prawdziwych pieniędzy.
- Maksymalna kwota bonusu wynosi 3,600 PLN / 800 EUR.
- Minimalny wpłata do otrzymania Bonusu 100% za pierwszą wpłatę i 200 bonusowych spinów wynosi 45 PLN / 10 EUR.
- Po dokonaniu kwalifikującej się wpłaty, gracz otrzyma możliwość aktywowania bonusu od wpłaty lub darmowych spinów.
- Bonus zostanie przyznany natychmiast po udanym dokonaniu wpłaty.
- Bonus Powitalny można otrzymać tylko przed dokonaniem jakichkolwiek zakładów z kwalifikującej się wpłaty.
- Do promocji nie będą zaliczane wpłaty dokonane za pomocą Neteller lub Skrill.
- Gracz może anulować aktywny bonus w dowolnym momencie, w sekcji Profil lub kontaktując się z Obsługą Klienta. Anulowanie bonusu unieważnia wszystkie środki na saldzie bonusowym Kasyna.
- Maksymalny zakład dozwolony podczas gry z bonusowymi środkami to 22.50 PLN/5 EUR, dopóki wszystkie wymagane warunki obrotu nie zostaną spełnione.
- Wymagania dotyczące obrotu w Wazamba wynoszą 35-krotność początkowej kwoty wpłaty oraz otrzymanego bonusu. Wymagania obrotu wygranych z bonusowych spinów wynoszą 40x.
- Warunki obrotu każdego bonusu muszą zostać spełnione w ciągu 10 dni od jego aktywowania. Jeśli warunki obrotu nie zostaną spełnione w tym czasie bonus, jak i wszelkie potencjalne wygrane, zostaną unieważnione.
- Ten bonus nie może być łączony z innymi bonusami (promocjami) w tym samym czasie.
- Niniejsza promocja w Wazamba nie jest ograniczona czasowo. Mimo to Wazamba zastrzega sobie prawo do modyfikacji oraz zakończenia promocji według własnego uznania i bez wcześniejszego powiadomienia.
Bonus powitalny:
100% do 3,600 zł + 200 darmowych spinów
na twój pierwszy depozyt
Bonus powitalny:
Zdobądź 200% Bonusu + 100 Darmowych Spinów
na twój pierwszy depozyt
T&Cs Apply
1. Pakiet powitalny Rolling Slots ma zastosowanie przy pierwszych trzech depozytach, które mają swoje indywidualne warunki.
2. Przy pierwszym depozycie w wysokości co najmniej 80 zł, gracze mogą otrzymać 100% bonus aż do 500 zł.
3. Jeśli gracze wpłacą co najmniej 200 zł, otrzymają 100% dopasowania bonusu i 50 darmowych spinów Rolling Slots.
4. Aby ubiegać się o tę ofertę, gracze muszą się z nami skontaktować poprzez Czat na żywo lub wysłać email na adres support@rollingslots.com.
5. Wszystkie bonusy zostaną dopisane do kont graczy wraz z początkowymi depozytami.
6. Gracze muszą aktywować darmowe spiny w ciągu 24 godzin od ich naliczenia.
7. Oferta drugiego depozytu Rolling Slots to 70% match bonus z maksymalną kwotą 1000 zł. Aby kwalifikować się do tej oferty, gracze muszą dokonać minimalnego depozytu w wysokości 80 zł.
8. Przy trzecim depozycie w Rolling Slots, gracze mogą otrzymać 30% match bonus aż do 1000 zł przy depozycie co najmniej 80 zł.
9. Dodatkowo do bonusu przy trzecim depozycie gracze mogą otrzymać 50 darmowych spinów. Darmowe spiny zostaną dopisane do konta gracza wraz z depozytem w wysokości co najmniej 200 zł.
10. Bonus powitalny Rolling Slots posiada wymóg obrotu ustalony na 45x.
11. Uwaga: bonus wygasa 10 dni po jego aktywacji. Jeśli gracze nie spełnią wymogu obrotu w tym czasie, ich środki bonusowe i wygrane zostaną anulowane.
12. Kiedy gracze zażądają wypłaty, nie mogą aktywować wcześniej niewykorzystanego bonusu.
13. Zakłady postawione w grach Rolling Slots przyczyniają się w różny sposób do wymagań obrotu: - Sloty i inne gry - 100% - Texas Hold'em i inne gry stołowe - 0%. - Wideo poker - 0% - Ruletka i Blackjack - 0% - Bakarat i Kości - 0%. - 0%
14. Gry w Kasynie na Żywo nie są dostępne dla graczy z aktywnym bonusem.
15. Oferta jest ważna zgodnie z ogólnymi zasadami bonusu, regulaminem i warunkami kasyna.

Opis dostawcy hazardowego Playtech

Playtech opracowuje rozwiązania do gier, treści i platformy zarządzania, które są dostarczane na całym świecie. Poza tym dostawca jest znany ze współpracy z głównymi studiami filmowymi i Marvel. Gracze mogą wybrać automaty ze swoimi ulubionymi postaciami i ponownie poczuć klimat filmu lub komiksu, ale uruchamiając dodatkowe bonusy.

Firma jest licencjonowana przez British Gaming Commission i MGA. Playtech dokłada wszelkich starań, aby współpracować z organizacjami nadzorującymi odpowiedzialny hazard. Promuje uczciwy i otwarty sposób hazardu, który nie szkodzi graczom ani nie czyni ich wykorzystywanymi.

Popularne sloty Playtech

Playtech oferuje szeroką gamę rozwiązań do gier, w tym pokera online, bingo, zakłady sportowe i klasyczne automaty. Dostawca stworzył również wiodącą sieć iPoker do odpowiedzialnej i uczciwej rozgrywki. Jest to dobry wybór dla tych, którzy są fanami filmów i chcą ponownie zanurzyć się w scenie, ale z automatami. Można znaleźć kontynuacje hitów i produktów Marvela. Najlepsze sloty Playtech:

# The Mummy

 • Minimalny zakład – 0.25;
 • Maksymalny zakład – 0.25;
 • Maksymalna wygrana – 10,000x;
 • RTP – 95.11%.

Jest to 5-bębnowy automat z 25 liniami wypłat, w którym znajdziesz starożytny Egipt i postacie ze słynnego hitu Mumia. Znajdujące się tam symbole to Brendan Fraser, Mumia, Rick O’Connell, jego żona Evy i Król Skorpionów. Trafiając 5 symboli Brendana Frasera, można uruchomić wysokopłatną kombinację 10.000 monet. Mumia jest reprezentowana przez symbol Wild, który zastępuje wszystkie inne symbole. Automat oferuje darmowe spiny i gry bonusowe.

# Ghost Rider

 • Minimalny zakład – 0.01;
 • Maksymalny zakład – 1000;
 • Maksymalna wygrana – 10,000x;
 • RTP – 95.03%.

Jest to 5-bębnowy automat z 20 liniami wygrywającymi. Jeśli oglądałeś Ghost Rider z Nicolasem Cage’em w roli głównej, możesz cieszyć się postaciami w automacie i głównym motywem – polowaniem na duchy. Dostępne symbole to aktualne logo filmu, biblie, Ghost Rider, Mephisto. Slot oferuje zestrzelenie Duchów i wywołanie zwycięskiej kombinacji. Zestrzeliwując 7 Duchów, można zwiększyć wygraną do 3-krotności stawki. Co więcej, Ghost Rider zawiera darmowe spiny Playtech z 3-krotnym mnożnikiem, a także od 1 do 4 progresywnych jackpotów.

# Iron Man

 • Minimalny zakład – 0.01;
 • Maksymalny zakład – 2.5;
 • Maksymalna wygrana – 5,000;
 • RTP – 96%.

Jest to automat Marvel z 5 bębnami i 25 liniami wygrywającymi. Symbole automatu to Tony Stark, Iron Man, logo, pociski i samoloty. Jackpot w wysokości 5000 monet można wygrać, trafiając 5 symboli Iron Mana. Jackpot w wysokości 1000 monet jest dostępny, jeśli uruchomisz spin 5 z 2 różnych symboli Iron Mana. Iron Man ma darmowe spiny.

# Thor

 • Minimalny zakład – 0.01;
 • Maksymalny zakład – 20;
 • Maksymalna wygrana – 5,000;
 • RTP – 96%.

Inną popularną opcją z motywem Marvela z listy gier Playtech jest Thor. Jest wyposażony w 5 bębnów i 30 linii wypłat. Obejmuje mitologię nordycką i cechy Asgardu. Sam Thor jest Wildem, który może przynieść najwyższą wygraną do 5000 monet. Scatterem jest Mjolrin. Loki, Odin, Jade Foster są asami do 10 symboli. Automat oferuje respiny i do 25 darmowych spinów.

# Gladiator

 • Minimalny zakład – 0.01;
 • Maksymalny zakład – 5.0;
 • Maksymalna wygrana – 5,000;
 • RTP – 94.09%.

Gladiator to 5-bębnowy automat z 25 liniami wypłat, również poświęcony filmowemu hitowi. Slot posiada 2 główne funkcje, w tym Coliseum Bonus, który działa poprzez wyzwalanie scatterów, oraz Gladiator Jackpot Bonus, który towarzyszy Wilds. Podczas rozgrywki możesz aktywować darmowe spiny. Możesz trafić jackpota, trafiając 5 symboli cesarza.

Wrażenia dźwiękowe i wizualne Playtech

Ponieważ firma znajduje się wśród 3 najlepszych dostawców gier, aspekty wizualne i dźwiękowe są oczywiście przyzwoite. Automaty zawierają animacje 3D, postacie w jakości HD. Jeśli chodzi o automaty poświęcone filmom lub postaciom Marvela, firma po prostu reprezentuje ich takimi, jakimi są, bez nadawania im kreskówkowego wyglądu.

Bonus kasynowy Playtech

Ich automaty zawierają symbole Wild, Scatter, gry bonusowe i darmowe spiny, które przyciągają graczy do wszystkich potencjalnych wypłat. Niektórzy mają również wysokie jackpoty. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do większej liczby bonusów, znajdź również automaty Playtech bez depozytu w wymienionych tutaj witrynach.

Zagraj w gry Playtech za darmo w trybie demo

Wybierając play-fortune.pl, uzyskujesz dostęp do kasyna Playtech bez depozytu. Graj bez rejestracji na wirtualne pieniądze. RTP waha się między 95% -96%. Zmienność gier również jest wysoka.

Zalety

 • Wiele automatów do gier poświęconych filmom i postaciom z Marvela;
 • Playtech free spiny, progresywne jackpoty;
 • Wysoki RTP;
 • Działa na wszelkich urządzeniach mobilnych;
 • Nowe kasyna Playtech zawierają przyzwoitą grafikę i pasujące do każdego motywu ścieżki dźwiękowe.

Wady

 • Nieczęsto wydaje nowe gry;
 • Stare sloty wymagają wizualnej renowacji.

Najlepsze kasyna Playtech do gry na prawdziwe pieniądze

Oprócz kasyn Playtech z grami na wirtualne pieniądze możesz spróbować swoich sił, aby wygrać prawdziwą gotówkę. Niektóre strony, w których można grać na prawdziwe pieniądze, to Play Fortuna, Booi Casino, Jozz.

Opierając się na opiniach graczy, ich automaty są atrakcyjne dzięki współpracy z Movie i Marvel Studios. W ten sposób możesz znaleźć listę kasyn Playtech do grania w gry zarówno na wirtualne, jak i prawdziwe pieniądze. Wizualna strona automatów jest jednak znakomita, jeśli chodzi o nowe wydania. Niestety jest ich niewiele w porównaniu z innymi firmami. RTP jest wysoki, więc możesz skończyć z wygranym przyjemnym dla oczu jackpotem.