Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Sherlock Mystery

Sherlock Mystery online za darmo

RTP: 94.04%
Zmienność: Średnia
Wypróbuj Sherlock Mystery online w trybie demo bez rejestracji
4.4/5 - (13 votes)
Sherlock Mystery gra za darmo GRAJ ZA DARMO

Masz dość dem? Znajdź bezpieczne i zaufane kasyna PlayTech, w których możesz grać w Sherlock Mystery na prawdziwe pieniądze. Zarejestruj się i odbierz wspaniałe bonusy powitalne.

Grасz w Sherlock Mystery w kasynie na prawdziwe pieniądze
Play Fortuna
5,0 rating
100% do $500 + 225 darmowych spinów
T&Cs Apply
- Pierwszy bonus powitalny w wysokości 100% (do 500 $) za depozyt, a także wygrane za darmowe spiny, są zapisywane na koncie bonusowym na tym etapie.
- Współczynnik obrotu dla pierwszego bonusu powitalnego w wysokości 100% depozytu wynosi x40. Możesz obstawić bonus w ciągu 30 dni od momentu jego naliczenia.
- Współczynnik obrotu dla darmowych spinów w pierwszym etapie bonusu powitalnego wynosi x20. Okres wymaganego obrotu wynosi 30 dni od momentu naliczenia.
- Wygrane z darmowych spinów w drugim etapie pakietu powitalnego są dodawane do konta rzeczywistego.
- Wygrane za darmowe spiny w trzecim etapie pakietu powitalnego są zapisywane na koncie bonusowym i obracane przy współczynniku x20. Okres wymaganego obrotu wynosi 30 dni.
- Bonusy są anulowane, jeśli nie zostaną obrócone na czas.
- Wygrane z darmowych spinów w czwartym etapie pakietu powitalnego są dodawane do konta rzeczywistego. Pracownicy pomocy technicznej Play Fortuna są świadomi wszystkich bonusów powitalnych. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z czatem 24/7.
Booi
4,8 rating
Bonus 250% + 125 Free Spinów
T&Cs Apply
- Startowy bonus 200% obciąża saldo bonusowe. Współczynnik obrotu wynosi x30 kwoty depozytu i bonusu. Możesz obrócić bonus w ciągu 5 dni od daty naliczenia.
- Przykład: aktywujesz promocję 200% i wpłacasz depozyt w wysokości 25 $. Otrzymany bonus wynosi 50 $. Aby go obrócić, musisz postawić zakłady w wysokości (25 + 50) * 30.
- Wygrane z darmowych spinów trafiają do salda bonusowego. Współczynnik obrotu wynosi x40 wygranej. Wykorzystaj darmowe spiny w ciągu 7 dni. Możesz obrócić bonus w ciągu 30 dni od daty naliczenia.
- Przykład: aktywujesz promocję 50 darmowych spinów i wpłacasz depozyt w wysokości 20 $. Wygrywasz 10 USD za pomocą darmowych spinów. Ta wygrana trafi do salda bonusowego. Aby obstawić, musisz postawić zakłady na kwotę (10 USD) * 40.
- Końcowa oferta bonusu powitalnego - 50% pbonus doładowujący do 300 USD. To idzie na saldo bonusowe. Współczynnik obrotu wynosi x30 kwoty depozytu i bonusu. Możesz obrócić bonus w ciągu 10 dni od daty naliczenia.
- Bonus zostanie zaksięgowany na Twoim koncie natychmiast po obróceniu.
- Jeśli bonus nie zostanie w pełni obrócony w wymaganym czasie - zostanie anulowany.

Sherlock Mystery Recenzja Automatu

Jeśli zależy Ci na chwilowym oderwaniu się od codziennej rzeczywistości, to slot firmy Playtech – „Sherlock Mystery” – będzie idealnym wyborem na spędzenie wolnego czasu.

„Sherlock Mystery” to pięciowalcowy slot, który ma do zaoferowania jedynie 20 lini płatniczych, jednak rekompensuje nam to dużą ilością ciekawych bonusów i atrakcyjną szatą graficzną.

Sherlock Mystery paylines

Gra ma za zadanie przenieść nas do świata przedstawionego w książkach o Sherlocku Holmesie, stąd obecne są w niej symbole przedstawiające zamaskowanych złoczyńców, noże, pistolety i oczywiście, słynnych detektywów: Sherlocka Holmesa i Doktora Watsona. Kiedy postaci detektywów „spotkają się” na walcach (Doktor Watson musi być po prawej stronie Sherlocka), odgrywana jest krótka scenka, a gracz otrzymuje gratis 15$. Miły prezent, nie sądzicie?

Sherlock Mystery automat do geir

Złoczyńca jest dzikim symbolem, co oznacza, że może zastąpić każdy inny symbol, z wyjątkiem scattera i bonusa. Tabliczka z adresem Sherlocka – Baker Street – pełni rolę scattera. Jeśli zatrzymasz walce z co najmniej trzema symbolami z nazwą ulicy, dostaniesz bonus w postaci 10 darmowych spinów. W trakcie darmowej gry uaktywnia się nowy dziki symbol – pistolet – oraz funkcja powielania gry. Ale uważaj – ta część gry jest strasznie wciągająca, ponieważ liczba darmowych spinów może się pomnażać w nieskończoność, zatrzymując Cię w świecie mrocznych ulic Londynu.

Co więcej, trzy lupy na pierwszym, trzecim i piątym walcu, rozpoczynają jeden z ośmiu odcinków powieści detektywistycznej, możesz więc wczuć się w klimat gry i wcielić w rolę detektywa na tropie strasznego złoczyńcy.

„Sherlock Mystery” to fajny slot dla tych, którzy chcą od gry czegoś więcej niż migających kolorowych owoców przewijających się do znudzenia na tych samych walcach. Jeśli masz ochotę na wygranie kasy bez zanudzenia się na śmierć, spróbuj „Sherlock Mystery” – ta gra naprawdę wciąga!