Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Mega Joker

Mega Joker online za darmo

RTP: 99%
Zmienność: Wysoka
Max. wygrana: x200
Wypróbuj Mega Joker online w trybie demo bez rejestracji
4.1/5 - (16 votes)
Mega Joker gra za darmo GRAJ ZA DARMO

Mega Joker jest tradycyjną i klasyczną grą slotową, która jest dostarczana przez jednego z największych deweloperów w branży, NetEnt. Gra oferuje proste doświadczenie gry na slocie, które zawiera znajome symbole owoców oraz szansę na zdobycie progresywnego jackpota.

Masz dość dem? Znajdź bezpieczne i zaufane kasyna NetEnt, w których możesz grać w Mega Joker na prawdziwe pieniądze. Zarejestruj się i odbierz wspaniałe bonusy powitalne.

Grасz w Mega Joker w kasynie na prawdziwe pieniądze
Play Fortuna
5,0 rating
100% do $500 + 225 darmowych spinów
T&Cs Apply
- Pierwszy bonus powitalny w wysokości 100% (do 500 $) za depozyt, a także wygrane za darmowe spiny, są zapisywane na koncie bonusowym na tym etapie.
- Współczynnik obrotu dla pierwszego bonusu powitalnego w wysokości 100% depozytu wynosi x40. Możesz obstawić bonus w ciągu 30 dni od momentu jego naliczenia.
- Współczynnik obrotu dla darmowych spinów w pierwszym etapie bonusu powitalnego wynosi x20. Okres wymaganego obrotu wynosi 30 dni od momentu naliczenia.
- Wygrane z darmowych spinów w drugim etapie pakietu powitalnego są dodawane do konta rzeczywistego.
- Wygrane za darmowe spiny w trzecim etapie pakietu powitalnego są zapisywane na koncie bonusowym i obracane przy współczynniku x20. Okres wymaganego obrotu wynosi 30 dni.
- Bonusy są anulowane, jeśli nie zostaną obrócone na czas.
- Wygrane z darmowych spinów w czwartym etapie pakietu powitalnego są dodawane do konta rzeczywistego. Pracownicy pomocy technicznej Play Fortuna są świadomi wszystkich bonusów powitalnych. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z czatem 24/7.
Playfortune
5,0 rating
BONUS DO 225% + 310 DARMOWYCH SPINÓW
Booi
4,8 rating
Bonus 250% + 125 Free Spinów
T&Cs Apply
- Startowy bonus 200% obciąża saldo bonusowe. Współczynnik obrotu wynosi x30 kwoty depozytu i bonusu. Możesz obrócić bonus w ciągu 5 dni od daty naliczenia.
- Przykład: aktywujesz promocję 200% i wpłacasz depozyt w wysokości 25 $. Otrzymany bonus wynosi 50 $. Aby go obrócić, musisz postawić zakłady w wysokości (25 + 50) * 30.
- Wygrane z darmowych spinów trafiają do salda bonusowego. Współczynnik obrotu wynosi x40 wygranej. Wykorzystaj darmowe spiny w ciągu 7 dni. Możesz obrócić bonus w ciągu 30 dni od daty naliczenia.
- Przykład: aktywujesz promocję 50 darmowych spinów i wpłacasz depozyt w wysokości 20 $. Wygrywasz 10 USD za pomocą darmowych spinów. Ta wygrana trafi do salda bonusowego. Aby obstawić, musisz postawić zakłady na kwotę (10 USD) * 40.
- Końcowa oferta bonusu powitalnego - 50% pbonus doładowujący do 300 USD. To idzie na saldo bonusowe. Współczynnik obrotu wynosi x30 kwoty depozytu i bonusu. Możesz obrócić bonus w ciągu 10 dni od daty naliczenia.
- Bonus zostanie zaksięgowany na Twoim koncie natychmiast po obróceniu.
- Jeśli bonus nie zostanie w pełni obrócony w wymaganym czasie - zostanie anulowany.
Przykładowa sesja w automat Mega Joker
Mega Joker">

Klasyczny automat do gry Mega Joker

Podobnie jak Jackpot 6000, Mega Joker jest typowym automatem owocowym, z grą podstawową. Oraz grą główną, znaną również jako Super Meter. Na bębnach pojawiają się nostalgiczne symbole owoców, tak rozpoznawalne dla tych klasycznych automatów owocowych.

W większości przypadków automaty owocowe mają bardzo prosty design. Ten klasyczny automat nie jest wyjątkiem.

Ta gra jest bardziej interesująca niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, a to za sprawą gry bonusowej Mega Joker. Jednak to od Ciebie zależy, czy zechcesz aktywować Super Meter. Możesz to zrobić grając z dziesięcioma monetami i użyć Super Meter po wygranej.

Mega Joker to tradycyjny, klasyczny automat owocowy. Dlatego na bębnach można znaleźć nostalgiczne symbole owoców, takie jak wiśnie, cytryny, dzwonki, skrzynie skarbów i Jokery. Zarówno w grze podstawowej, jak i w Super Meterze znajdziesz te symbole, mimo że Joker odgrywa główną rolę.

mega joker online za darmo

Jak grać na slocie Mega Joker?

Na pierwszy rzut oka, ta gra wygląda na nieco zagmatwaną. Ekran jest bardzo zajęty, zawiera dwa zestawy bębnów, trzy wyświetlacze i cztery tabele wypłat. W dolnej części ekranu znajdują się przyciski do sterowania grą. Zobaczysz również wyświetlacz 'jackpota’, który aktualizuje wartość kroczącego progresywnego jackpota (więcej na ten temat później!). Jeśli jesteś przyzwyczajony do układu bębnów 5×3 lub 5×4 w automatach online, możesz być zaskoczony, że oba bębny w Mega Joker są tylko 3×3 z pięcioma liniami wypłat.

Mega Joker slot nie posiada żadnych darmowych spinów ani gier bonusowych, co może być rozczarowaniem dla niektórych z Was, którzy lubią większą różnorodność w swojej grze na slotach. Istnieją jednak dwa tryby gry: podstawowy i „super metr”. Tryb super meter działa trochę jak gra bonusowa, którą można aktywować, aby uzyskać dostęp do wyższych wypłat i możliwość postawienia większej ilości zakładów na jeden obrót.

Główna rozgrywka odbywa się w trybie podstawowym na dolnym zestawie bębnów. W tym trybie możesz ustawić rozmiar monet pomiędzy 0.10 a 1.00 i postawić od 1 do 10 monet na od jednej do pięciu linii wypłat. Możesz ustawić te wartości za pomocą przycisków znajdujących się na dole ekranu. Możesz również kliknąć na przycisk 'max bet’, jeśli chcesz postawić maksymalną stawkę.

Kiedy już ustawisz pożądane wartości i jesteś gotowy do gry, naciśnij przycisk 'spin’, a dolne bębny zaczną się poruszać. Jeżeli postawisz maksymalną stawkę 10 monet na wszystkie aktywne linie i będziesz miał szczęście trafić wygrywającą kombinację, masz dwie możliwości: zatrzymać wygraną, naciskając przycisk 'collect’, lub aktywować tryb 'super meter’, naciskając przycisk 'spin’. Zwiększa to ryzyko, ale także szansę na zdobycie dużej wygranej.

Progresywny Jackpot

Mega Joker to slot z progresywnym jackpotem. Progresywny Jackpot może zostać trafiony losowo, co jest wielką atrakcją dla wielu graczy, ponieważ rośnie on za każdym razem, gdy gracz gra w Mega Joker. Funkcjonalność polega na tym, że część zakładów idzie na budowę progresywnego jackpota.

RTP i wariancja Mega Jokera

Mega Joker ma wyjątkowo wysoką teoretyczną stopę wypłat wynoszącą 99%. Ma to jednak zastosowanie wyłącznie w grze górnej z trzema górnymi bębnami i tylko wtedy, gdy zagrasz maksymalną stawkę (10) monet. Gra podstawowa ma różne stopy wypłat, od 76.9% (1 moneta) do 89.1% (10 monet).

Jak widać, gra w grze głównej jest opłacalna. Wariancja w Mega Joker jest średnia do wysokiej. Tajemnicze nagrody w grze górnej mogą wypłacić aż do oszałamiającej sumy 2.000 monet, co jest całkiem imponujące.

3% z każdego zakładu w grze podstawowej jest dodawane do Progresywnego Jackpota.