Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Opal Fruits

Opal Fruits online za darmo

RTP: 96.67%
Zmienność: Wysoka
Max. wygrana: x36600
Wypróbuj Opal Fruits online w trybie demo bez rejestracji
4.5/5 - (12 votes)
Opal Fruits gra za darmo GRAJ ZA DARMO

Masz dość dem? Znajdź bezpieczne i zaufane kasyna Big Time Gaming, w których możesz grać w Opal Fruits na prawdziwe pieniądze. Zarejestruj się i odbierz wspaniałe bonusy powitalne.

Grасz w Opal Fruits w kasynie na prawdziwe pieniądze
Play Fortuna
5,0 rating
100% do $500 + 225 darmowych spinów
T&Cs Apply
- Pierwszy bonus powitalny w wysokości 100% (do 500 $) za depozyt, a także wygrane za darmowe spiny, są zapisywane na koncie bonusowym na tym etapie.
- Współczynnik obrotu dla pierwszego bonusu powitalnego w wysokości 100% depozytu wynosi x40. Możesz obstawić bonus w ciągu 30 dni od momentu jego naliczenia.
- Współczynnik obrotu dla darmowych spinów w pierwszym etapie bonusu powitalnego wynosi x20. Okres wymaganego obrotu wynosi 30 dni od momentu naliczenia.
- Wygrane z darmowych spinów w drugim etapie pakietu powitalnego są dodawane do konta rzeczywistego.
- Wygrane za darmowe spiny w trzecim etapie pakietu powitalnego są zapisywane na koncie bonusowym i obracane przy współczynniku x20. Okres wymaganego obrotu wynosi 30 dni.
- Bonusy są anulowane, jeśli nie zostaną obrócone na czas.
- Wygrane z darmowych spinów w czwartym etapie pakietu powitalnego są dodawane do konta rzeczywistego. Pracownicy pomocy technicznej Play Fortuna są świadomi wszystkich bonusów powitalnych. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z czatem 24/7.
Booi
4,8 rating
Bonus 250% + 125 Free Spinów
T&Cs Apply
- Startowy bonus 200% obciąża saldo bonusowe. Współczynnik obrotu wynosi x30 kwoty depozytu i bonusu. Możesz obrócić bonus w ciągu 5 dni od daty naliczenia.
- Przykład: aktywujesz promocję 200% i wpłacasz depozyt w wysokości 25 $. Otrzymany bonus wynosi 50 $. Aby go obrócić, musisz postawić zakłady w wysokości (25 + 50) * 30.
- Wygrane z darmowych spinów trafiają do salda bonusowego. Współczynnik obrotu wynosi x40 wygranej. Wykorzystaj darmowe spiny w ciągu 7 dni. Możesz obrócić bonus w ciągu 30 dni od daty naliczenia.
- Przykład: aktywujesz promocję 50 darmowych spinów i wpłacasz depozyt w wysokości 20 $. Wygrywasz 10 USD za pomocą darmowych spinów. Ta wygrana trafi do salda bonusowego. Aby obstawić, musisz postawić zakłady na kwotę (10 USD) * 40.
- Końcowa oferta bonusu powitalnego - 50% pbonus doładowujący do 300 USD. To idzie na saldo bonusowe. Współczynnik obrotu wynosi x30 kwoty depozytu i bonusu. Możesz obrócić bonus w ciągu 10 dni od daty naliczenia.
- Bonus zostanie zaksięgowany na Twoim koncie natychmiast po obróceniu.
- Jeśli bonus nie zostanie w pełni obrócony w wymaganym czasie - zostanie anulowany.

Zagraj w slot Opal Fruits

Slot Opal Fruits od Big Time Gaming nie jest zwykłym slotem z owocami: jego liczby, funkcje i estetyka przenoszą Cię do neonowej galaktyki z przezroczystymi owocami. Godną uwagi cechą jest to, że przy każdym obrocie można wygrać 36.000 razy wartość zakładu.

Jasnymi i wspaniałymi owocami, jak kamienie szlachetne, są owoce opalu, które zdobią planszę w formacie sześciobębnowym. Tak więc, ten video slot jest inspirowany niewyczerpanym tematem owoców (które są pionierskimi ikonami świata automatów do gry).

Opal Fruits Slot Online za Darmo

Posiada on sześć bębnów, które pozwalają na 5625 sposobów na wygraną! Jest to wypłata w wysokości do 36 000 razy wartość zakładu. Stawka zaczyna się od 0,10 i wzrasta aż do 20. Mimo, że nie posiada progresywnego jackpota to posiada pulę 720 000.

Ten slot nie ustępuje pod względem sposobów na wygraną. Główna gra opiera się na układaniu symboli, aby stworzyć zwycięskie kombinacje. Minimalna liczba symboli, która jest potrzebna do wygrania nagrody w tej grze to trzy, a może być nawet sześć. Oczywiście, jak można się spodziewać, nagrody rosną w zależności od tego, jak wiele pasujących ikon uda Ci się zebrać.

W tej grze możesz również skorzystać z bonusu Reaction, który pojawia się po każdej wygranej. Zawsze lubimy patrzeć, jak zwycięskie symbole są zastępowane przez kolejne ikony, które pomogą Ci zdobyć kolejną nagrodę. Jeśli tak się stanie, proces ten trwa do momentu, aż nie będzie już żadnych możliwych kombinacji, które mogłyby aktywować Reakcje.

 

Plusy i minusy

Plusy
  • Ścieżka dźwiękowa ma bardzo wyraźny klimat lat 80
  • Spektakularna grafika i wspaniała atmosfera
  • Wersja mobilna
Minusy
  • Dość podstawowe symbole