Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
The Price is Right

The Price is Right online za darmo

RTP: 95.51%
Zmienność: Średnia
Max. wygrana: x1000
Wypróbuj The Price is Right online w trybie demo bez rejestracji
4.4/5 - (8 votes)
The Price is Right gra za darmo GRAJ ZA DARMO

Chcesz poczuć się jak w popularnym programie telewizyjnym, w którym gracze otrzymują natychmiastowe nagrody? Price Is Right będzie najlepszą decyzją i lukratywnym wyborem dla Twoich wygranych. Ta gra IGT znana jest z rozrywki i wielu funkcji bonusowych, które hipnotyzują nowych graczy. Co więcej, niektóre nagrody natychmiastowe są uruchamiane bezpośrednio od pierwszych spinów, więc nie możesz się oprzeć, aby kręcić, kręcić i kręcić. Postanowiliśmy omówić jej inne atuty. Dzięki temu możesz podjąć decyzję, biorąc pod uwagę zarówno korzyści, jak i pułapki. Zaczynamy!

Masz dość dem? Znajdź bezpieczne i zaufane kasyna IGT, w których możesz grać w The Price is Right na prawdziwe pieniądze. Zarejestruj się i odbierz wspaniałe bonusy powitalne.

Grасz w The Price is Right w kasynie na prawdziwe pieniądze
Play Fortuna
5,0 rating
100% do $500 + 225 darmowych spinów
T&Cs Apply
- Pierwszy bonus powitalny w wysokości 100% (do 500 $) za depozyt, a także wygrane za darmowe spiny, są zapisywane na koncie bonusowym na tym etapie.
- Współczynnik obrotu dla pierwszego bonusu powitalnego w wysokości 100% depozytu wynosi x40. Możesz obstawić bonus w ciągu 30 dni od momentu jego naliczenia.
- Współczynnik obrotu dla darmowych spinów w pierwszym etapie bonusu powitalnego wynosi x20. Okres wymaganego obrotu wynosi 30 dni od momentu naliczenia.
- Wygrane z darmowych spinów w drugim etapie pakietu powitalnego są dodawane do konta rzeczywistego.
- Wygrane za darmowe spiny w trzecim etapie pakietu powitalnego są zapisywane na koncie bonusowym i obracane przy współczynniku x20. Okres wymaganego obrotu wynosi 30 dni.
- Bonusy są anulowane, jeśli nie zostaną obrócone na czas.
- Wygrane z darmowych spinów w czwartym etapie pakietu powitalnego są dodawane do konta rzeczywistego. Pracownicy pomocy technicznej Play Fortuna są świadomi wszystkich bonusów powitalnych. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z czatem 24/7.
Booi
4,8 rating
Bonus 250% + 125 Free Spinów
T&Cs Apply
- Startowy bonus 200% obciąża saldo bonusowe. Współczynnik obrotu wynosi x30 kwoty depozytu i bonusu. Możesz obrócić bonus w ciągu 5 dni od daty naliczenia.
- Przykład: aktywujesz promocję 200% i wpłacasz depozyt w wysokości 25 $. Otrzymany bonus wynosi 50 $. Aby go obrócić, musisz postawić zakłady w wysokości (25 + 50) * 30.
- Wygrane z darmowych spinów trafiają do salda bonusowego. Współczynnik obrotu wynosi x40 wygranej. Wykorzystaj darmowe spiny w ciągu 7 dni. Możesz obrócić bonus w ciągu 30 dni od daty naliczenia.
- Przykład: aktywujesz promocję 50 darmowych spinów i wpłacasz depozyt w wysokości 20 $. Wygrywasz 10 USD za pomocą darmowych spinów. Ta wygrana trafi do salda bonusowego. Aby obstawić, musisz postawić zakłady na kwotę (10 USD) * 40.
- Końcowa oferta bonusu powitalnego - 50% pbonus doładowujący do 300 USD. To idzie na saldo bonusowe. Współczynnik obrotu wynosi x30 kwoty depozytu i bonusu. Możesz obrócić bonus w ciągu 10 dni od daty naliczenia.
- Bonus zostanie zaksięgowany na Twoim koncie natychmiast po obróceniu.
- Jeśli bonus nie zostanie w pełni obrócony w wymaganym czasie - zostanie anulowany.
Przykładowa sesja w automat The Price is Right
The Price is Right">