Cazino Zeppelin Reloaded

Cazino Zeppelin Reloaded online za darmo

RTP: 96%
Zmienność: Wysoka
Max. wygrana: x102838
Wypróbuj Cazino Zeppelin Reloaded online w trybie demo bez rejestracji
4.5/5 - (17 votes)
Cazino Zeppelin Reloaded gra za darmo GRAJ ZA DARMO

Masz dość dem? Znajdź bezpieczne i zaufane kasyna Yggdrasil Gaming, w których możesz grać w Cazino Zeppelin Reloaded na prawdziwe pieniądze. Zarejestruj się i odbierz wspaniałe bonusy powitalne.

Grасz w Cazino Zeppelin Reloaded w kasynie na prawdziwe pieniądze
icon Licencjonowane
icon Opinie ekspertów
icon Szybkie wypłaty
icon Bezpieczne
Jak oceniamy
Oświadczenie reklamowe
SpinBetter
4,8 rating
Bonus dla nowych graczy: do 6700 PLN i 150 darmowych spinów
Regulamin
- Bonus przysługuje tylko graczom, którzy w pełni uzupełnili swój profil oraz aktywowali numer telefonu.
- Przed złożeniem depozytu, należy wyrazić zgodę na otrzymanie bonusu kasynowego. Zgody można udzielić w ustawieniach w dziale „Moje Konto” lub bezpośrednio na stronie depozytu.
- Jeśli gracz wybierze inny rodzaj bonusu (po dokonaniu pierwszego wyboru), zrezygnuje z ofert bonusowych lub otrzyma inny rodzaj bonusu, to gracz straci prawo udziału w kolejnych ofertach bonusowych za złożony depozyt, łącznie z pakietem powitalnym i bonusem 50% za dziesiąty depozyt.
- Darmowe obroty zostaną przyznane dopiero po spełnieniu warunków obrotu bonusem.
- Jeśli w trakcie obracania poprzedniego bonusu za depozyt złożony zostanie kolejny depozyt, to kolejny bonus za depozyt nie zostanie przyznany. Np. jeśli bonus za pierwszy depozyt nie został w pełni obrócony, to bonus za drugi depozyt zostanie przyznany dopiero po spełnieniu wszystkich warunków względem bonusu za pierwszy depozyt.
- Złożony depozyt może nie zostać doliczony do stanu konta gracza natychmiastowo. Należy o tym pamiętać w odniesieniu do otrzymywania i obracania bonusem.
- Aby móc otrzymać bonus za depozyt, należy złożyć depozyt w wysokości przynajmniej: za bonus za 1. depozyt - €10
dla 2-4 bonusów - €15
- Wszystkie bonusy za depozyt muszą zostać obrócone х35-krotnie w ciągu 7 dni. Do momentu spełnienia warunków obrotu, wysokość stawek nie może przekroczyć €5.
- Pod uwagę brane są tylko zakłady postawione w okresie ważności bonusu.
- Wypłaty zakładów rozstrzygniętych po wygaśnięciu bonusu nie biorą udziału w spełnianiu warunków obrotu.
- Wszelkie postanowienia Regulaminu pozostają w mocy.
Hell Spin
4,8 rating
Bonus od pierwszego depozytu 100% do 400 PLN + 100 darmowych spinów
Regulamin
Bonus do Pierwszej Wpłaty - Bonusowe darmowe spiny do pierwszej wpłaty są dodawane jako zestaw 50 darmowych spinów codziennie przez 2 dni.
- Pierwsze 50 darmowych spinów dodawanych jest natychmiast po udanej wpłacie, kolejne 50 - w ciągu następnych 24 godzin.
- Aby otrzymać darmowe spiny, musisz postawić kwotę wpłaty x1.
- Wygrane uzyskane za pomocą darmowych spinów podlegają wymogowi obrotu x40.
- Bonus do Pierwszej Wpłaty może być wykorzystany tylko przy Twojej PIERWSZEJ wpłacie.
- Ogólny Regulamin Bonusów musi być przestrzegany.
MrPacho
4,5 rating
Bonus powitalny 100% do 2250 zł + 200 DS
Slottica
5,0 rating
Wpłać minimum 15 EUR i odbierz 200% bonusu na start!
Regulamin
Aktywuj bonus i dokonaj depozytu począwszy od 15 EUR, aby otrzymać dodatkowe 200% kwoty depozytu! Maksymalna stawka za obstawienie bonusu wynosi 2 EUR.
Betspino
4,8 rating
Pierwsza wpłata premiowana bonusem 100% aż do 1300 zł
Play Fortuna
4,0 rating
100% do $500 + 225 darmowych spinów
Regulamin
- Pierwszy bonus powitalny w wysokości 100% (do 500 $) za depozyt, a także wygrane za darmowe spiny, są zapisywane na koncie bonusowym na tym etapie.
- Współczynnik obrotu dla pierwszego bonusu powitalnego w wysokości 100% depozytu wynosi x40. Możesz obstawić bonus w ciągu 30 dni od momentu jego naliczenia.
- Współczynnik obrotu dla darmowych spinów w pierwszym etapie bonusu powitalnego wynosi x20. Okres wymaganego obrotu wynosi 30 dni od momentu naliczenia.
- Wygrane z darmowych spinów w drugim etapie pakietu powitalnego są dodawane do konta rzeczywistego.
- Wygrane za darmowe spiny w trzecim etapie pakietu powitalnego są zapisywane na koncie bonusowym i obracane przy współczynniku x20. Okres wymaganego obrotu wynosi 30 dni.
- Bonusy są anulowane, jeśli nie zostaną obrócone na czas.
- Wygrane z darmowych spinów w czwartym etapie pakietu powitalnego są dodawane do konta rzeczywistego. Pracownicy pomocy technicznej Play Fortuna są świadomi wszystkich bonusów powitalnych. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z czatem 24/7.
Gameplay z automatu Cazino Zeppelin Reloaded
Cazino Zeppelin Reloaded">

O GRZE

Witamy w slocie wideo Cazino Zeppelin Reloaded z darmowymi spinami, mnożnikiem i Sticky Wilds!

Cazino Zeppelin Reloaded to slot wideo z 5 bębnami i 20 liniami wygrywającymi zorientowanymi od lewej do prawej. Gra posiada osiem regularnych symboli, które wygrywają, jeśli trzy lub więcej znajdą się na jednej linii. Jokery zastępują wszystkie regularne symbole i mogą dodawać mnożniki. W grze występuje symbol Free Spin, który ma swoją własną wypłatę, nie musi znajdować się na linii wypłat, aby przyznać nagrodę i pojawia się tylko w grze podstawowej.

Wildy

Każdy bęben ma swoje własne wildy. Każdy wild może wylądować z dodatkowym losowym mnożnikiem x1,x2, x3 lub x5 w grze podstawowej. Wielokrotne mnożniki na jednej linii są dodawane razem. Wszystkie jokery na bębnach podczas wyzwalania Free Spin zostaną przeniesione do sesji Free Spin wraz z ich mnożnikiem. Wszystkie jokery w Free Spins są lepkie.

Darmowe Spiny

Wylądowanie 2 symboli Free Spin nagradza 2x zakład.
Wylądowanie 3 symboli Free Spin nagradza 2x zakład i 10 Free Spins.
Wylądowanie 4 symboli darmowych spinów nagradza 2x zakład i 15 darmowych spinów.
Wylądowanie 5 symboli darmowych spinów nagradza 2x zakład i 20 darmowych spinów.

Tryb Free Spin jest rozgrywany z tym samym zakładem i liniami, które go aktywowały. W Free Spins wszystkie nowe jokery zaczynają bez mnożnika; Każdy joker na pokładzie zwiększy swój mnożnik o 1 (zaczynając od x2, jeśli nie było mnożnika na jokerze) za każdym razem, gdy wyląduje nowy joker. Ten mnożnik jest zbierany podczas sesji i resetuje się dopiero po jej zakończeniu. Wszystkie jokery, które pojawią się podczas sesji Free Spin, pozostaną na swoich miejscach przez całą sesję Free Spin. Jeśli wszystkie pięć bębnów zawiera co najmniej jeden symbol wild, sesja Free Spin jest przedłużona o pięć dodatkowych spinów. Dodatkowe Free Spiny mogą zostać przyznane tylko raz na sesję Free Spin.

Kupno darmowych spinów

Gracze mogą wkupić się w 1 z 3 trybów Free Spin. Gracze mogą zapłacić 100x zakład za 10 Free Spins, 300x zakład za 15 Free Spins i 700x za 20 Free Spins.

JAK GRAĆ

Naciśnij przycisk Spin, aby rozpocząć grę.

JAK OBLICZYĆ WYGRANE NA LINIACH WYPŁAT

 • Aby obliczyć całkowitą wygraną na liniach wygrywających, oblicz wszystkie wygrane na liniach wygrywających i dodaj je do siebie.
 • Aby obliczyć wygraną na pojedynczej linii wygrywającej, policz liczbę identycznych symboli ustawionych w kolejności na linii, zaczynając od najbardziej wysuniętego na lewo bębna.
 • Jeżeli w linii znajdują się trzy lub więcej identycznych symboli, znajdź wartość wygranej w dynamicznej tabeli wygranych. Można tam znaleźć wartość dla wszystkich symboli dla 3 w rzędzie, 4 w rzędzie i 5 w rzędzie.
 • Wypłacana jest tylko najwyższa wygrywająca kombinacja na linię.
 • Jednoczesne lub zbieżne wygrane na różnych liniach wygrywających są dodawane i wypłacane.

OPCJE GRY

Kliknij na ikonę opcji, aby rozwinąć lub zwinąć pasek opcji.

 • Tabela wypłat – Sprawdź, ile wypłacają poszczególne symbole oraz objaśnienia dotyczące cech gry. Tabela wypłat jest dynamiczna.
 • Game Settings (Ustawienia gry) – Wyświetla panel ustawień.
 • Game History (Historia gry) – Jeśli ta funkcja jest włączona na Twojej stronie internetowej, możesz przejrzeć i powtórzyć swoje ostatnie 10 rund gry.
 • Game Rules – Otwiera zasady gry.
 • Sound – Włącza lub wyłącza dźwięki.
 • Full Screen – Włącza lub wyłącza tryb pełnoekranowy. (Tylko Desktop)

(Niektóre funkcje i opcje mogą nie być dostępne w Twojej jurysdykcji)

PANEL GRY

 • Lines – Wyświetla liczbę linii. (Tylko komputer stacjonarny)
 • Bet Level – Zwiększa lub zmniejsza aktualny zakład.
 • Bet – Wyświetla aktualny zakład.
 • Max Bet – Ustawia zakład na największy dostępny. Naciśnięcie przycisku po raz drugi przywraca go do pierwotnego stanu. (Jeśli jest dostępny)
 • Przycisk Spin – Stawia zakład i obraca bębnami.
 • Autoplay – Gracze mogą sprawić, że gra będzie się toczyć bez naciskania przycisku spin za każdym razem. Wybierz liczbę rund do automatycznego odtwarzania, naciskając przycisk autoplay. Gracze mogą wybrać dodatkowe warunki, kiedy zatrzymać autoplay w Ustawieniach gry. Limit strat w niektórych wersjach klienta gry uniemożliwia graczom przegranie powyżej ustalonego limitu podczas sesji autoplay. Naciśnięcie przycisku autoplay po raz drugi zatrzymuje autoplay.
 • Win – Wyświetla wygraną dla bieżącego lub ostatniego kroku wypłaty.
 • Balance – Wyświetla stan konta gracza.
 • Jeżeli Twój operator pozwala na grę w monetach, wtedy poziomem zakładu będzie wartość monet i będziesz mógł przełączać się pomiędzy monetami i gotówką poprzez naciśnięcie na pole balance, bet lub coin value.

ZWROT DLA GRACZA

Ogólny teoretyczny zwrot dla gracza wynosi 96,0%.

RANDOMIZACJA

Bębny są obracane z uczciwą i równą szansą dla każdej pozycji zatrzymania przez certyfikowany generator liczb losowych. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź