Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Majestic Forest

Majestic Forest online za darmo

RTP: 96.19%
Zmienność: Wysoka
Wypróbuj Majestic Forest online w trybie demo bez rejestracji
4.4/5 - (9 votes)
Majestic Forest gra za darmo GRAJ ZA DARMO

Rządź leśnym królestwem! Zespół Amusnet Interactive wita Cię w zaczarowanym lesie pełnym nagród i magicznych funkcji. Nasz slot wideo o tematyce wróżkowej przedstawia opowieść o cudach, wyobraźni i szerokim zakresie wygranych. Wybierz się na spacer po Majestic Forest!

Masz dość dem? Znajdź bezpieczne i zaufane kasyna Amusnet Interactive (EGT), w których możesz grać w Majestic Forest na prawdziwe pieniądze. Zarejestruj się i odbierz wspaniałe bonusy powitalne.

Grасz w Majestic Forest w kasynie na prawdziwe pieniądze
Play Fortuna
5,0 rating
100% do $500 + 225 darmowych spinów
T&Cs Apply
- Pierwszy bonus powitalny w wysokości 100% (do 500 $) za depozyt, a także wygrane za darmowe spiny, są zapisywane na koncie bonusowym na tym etapie.
- Współczynnik obrotu dla pierwszego bonusu powitalnego w wysokości 100% depozytu wynosi x40. Możesz obstawić bonus w ciągu 30 dni od momentu jego naliczenia.
- Współczynnik obrotu dla darmowych spinów w pierwszym etapie bonusu powitalnego wynosi x20. Okres wymaganego obrotu wynosi 30 dni od momentu naliczenia.
- Wygrane z darmowych spinów w drugim etapie pakietu powitalnego są dodawane do konta rzeczywistego.
- Wygrane za darmowe spiny w trzecim etapie pakietu powitalnego są zapisywane na koncie bonusowym i obracane przy współczynniku x20. Okres wymaganego obrotu wynosi 30 dni.
- Bonusy są anulowane, jeśli nie zostaną obrócone na czas.
- Wygrane z darmowych spinów w czwartym etapie pakietu powitalnego są dodawane do konta rzeczywistego. Pracownicy pomocy technicznej Play Fortuna są świadomi wszystkich bonusów powitalnych. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z czatem 24/7.
Playfortune
5,0 rating
BONUS DO 225% + 310 DARMOWYCH SPINÓW
Booi
4,8 rating
Bonus 250% + 125 Free Spinów
T&Cs Apply
- Startowy bonus 200% obciąża saldo bonusowe. Współczynnik obrotu wynosi x30 kwoty depozytu i bonusu. Możesz obrócić bonus w ciągu 5 dni od daty naliczenia.
- Przykład: aktywujesz promocję 200% i wpłacasz depozyt w wysokości 25 $. Otrzymany bonus wynosi 50 $. Aby go obrócić, musisz postawić zakłady w wysokości (25 + 50) * 30.
- Wygrane z darmowych spinów trafiają do salda bonusowego. Współczynnik obrotu wynosi x40 wygranej. Wykorzystaj darmowe spiny w ciągu 7 dni. Możesz obrócić bonus w ciągu 30 dni od daty naliczenia.
- Przykład: aktywujesz promocję 50 darmowych spinów i wpłacasz depozyt w wysokości 20 $. Wygrywasz 10 USD za pomocą darmowych spinów. Ta wygrana trafi do salda bonusowego. Aby obstawić, musisz postawić zakłady na kwotę (10 USD) * 40.
- Końcowa oferta bonusu powitalnego - 50% pbonus doładowujący do 300 USD. To idzie na saldo bonusowe. Współczynnik obrotu wynosi x30 kwoty depozytu i bonusu. Możesz obrócić bonus w ciągu 10 dni od daty naliczenia.
- Bonus zostanie zaksięgowany na Twoim koncie natychmiast po obróceniu.
- Jeśli bonus nie zostanie w pełni obrócony w wymaganym czasie - zostanie anulowany.
Przykładowa sesja w automat Majestic Forest
Majestic Forest">

Maszyna slotowa Majestic Forest

Jeśli lubisz oglądać niektóre z najbardziej niesamowitych dzikich zwierząt na świecie w ich naturalnym środowisku, to na pewno będziesz chciał sięgnąć po ekscytującą grę online Majestic Forest firmy EGT. W Majestic Forest możesz oglądać wszelkiego rodzaju piękne stworzenia, w tym jelenie, lisy, wilki i niedźwiedzie, i wygrać za to czterocyfrowe nagrody. W darmowych slotach Majestic Forest możesz nawet wygrać bonusy i specjalne gry, takie jak „dzikie drzewa”, „rozproszone drzewa”, „karty jackpot” i „graj dwa razy albo nic”. Możesz myśleć, że jesteś szczęściarzem patrząc na piękne dzikie zwierzęta, ale nie zapominaj, że możesz również zbudować swoje własne leśne państwo.

Wykrycie lisów i jeleni może kosztować do 15.000 monet, wilków do 40.000 monet, a wozów do imponujących 100.000 monet. Jest też do 50.000 monet na darmowe Magiczne Drzewa Majestatycznego Lasu. Magic Trees mogą również zastąpić wszystkie inne symbole w lesie i stworzyć wiele nagród w tabeli wypłat. Znajdź 3 lub więcej Magic Trees w tym samym czasie, a dzięki iskrze magii dadzą Ci one 12 darmowych spinów. Podczas bonusu Free Spins jedno zwierzę na każdym zakręcie będzie magicznie szaleć i rozszerzać się na wszystkie bębny, na których się znajduje, próbując stworzyć więcej wygranych.

Bonus Jackpot Cards może zostać przyznany losowo po każdym obrocie, a kiedy to nastąpi, będziesz miał 12 otwartych kart do gry, które dadzą Ci szansę na wygranie jednego z czterech jackpotów. Wybieraj karty, aż znajdziesz 3 karty w tym samym kolorze, a wtedy pojawi się całkowita wygrana. Kiedy wygrasz jakąkolwiek kwotę mniejszą niż 7000 monet, zostaniesz również poproszony o grę w trybie „graj dwa razy albo nic”. Zostaniesz poproszony o odgadnięcie, czy zamknięta karta będzie czerwona czy czarna – wybierz właściwą, aby podwoić pieniądze.