Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Release the Kraken 2

Release the Kraken 2 online za darmo

RTP: 96.50%
Zmienność: Wysoka
Max. wygrana: x5000
Wypróbuj Release the Kraken 2 online w trybie demo bez rejestracji
4.7/5 - (9 votes)
Release the Kraken 2 gra za darmo GRAJ ZA DARMO

Wróć do oceanu w grze Release The Kraken 2. Morze kryje wiele tajemnic i ten 5×4-bębnowy sequel ulubionego tytułu fanów nie jest inny. Z wieloma losowymi funkcjami w grze podstawowej, dzikimi respinami, przesuwającymi się układanymi dzikimi i gwarantowanymi wygranymi spinami ten ocean jest pełen potencjału wielkich wygranych! Ekscytująca runda bonusowa może zapewnić odważnym odkrywcom dodatkowe obroty dzięki mechanice gamble. Dzięki rosnącemu mnożnikowi, gracze będą musieli wstrzymywać oddech przez cały czas trwania gry Release The Kraken 2.

Masz dość dem? Znajdź bezpieczne i zaufane kasyna Pragmatic Play, w których możesz grać w Release the Kraken 2 na prawdziwe pieniądze. Zarejestruj się i odbierz wspaniałe bonusy powitalne.

Grасz w Release the Kraken 2 w kasynie na prawdziwe pieniądze
Play Fortuna
5,0 rating
100% do $500 + 225 darmowych spinów
T&Cs Apply
- Pierwszy bonus powitalny w wysokości 100% (do 500 $) za depozyt, a także wygrane za darmowe spiny, są zapisywane na koncie bonusowym na tym etapie.
- Współczynnik obrotu dla pierwszego bonusu powitalnego w wysokości 100% depozytu wynosi x40. Możesz obstawić bonus w ciągu 30 dni od momentu jego naliczenia.
- Współczynnik obrotu dla darmowych spinów w pierwszym etapie bonusu powitalnego wynosi x20. Okres wymaganego obrotu wynosi 30 dni od momentu naliczenia.
- Wygrane z darmowych spinów w drugim etapie pakietu powitalnego są dodawane do konta rzeczywistego.
- Wygrane za darmowe spiny w trzecim etapie pakietu powitalnego są zapisywane na koncie bonusowym i obracane przy współczynniku x20. Okres wymaganego obrotu wynosi 30 dni.
- Bonusy są anulowane, jeśli nie zostaną obrócone na czas.
- Wygrane z darmowych spinów w czwartym etapie pakietu powitalnego są dodawane do konta rzeczywistego. Pracownicy pomocy technicznej Play Fortuna są świadomi wszystkich bonusów powitalnych. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z czatem 24/7.
Booi
4,8 rating
Bonus 250% + 125 Free Spinów
T&Cs Apply
- Startowy bonus 200% obciąża saldo bonusowe. Współczynnik obrotu wynosi x30 kwoty depozytu i bonusu. Możesz obrócić bonus w ciągu 5 dni od daty naliczenia.
- Przykład: aktywujesz promocję 200% i wpłacasz depozyt w wysokości 25 $. Otrzymany bonus wynosi 50 $. Aby go obrócić, musisz postawić zakłady w wysokości (25 + 50) * 30.
- Wygrane z darmowych spinów trafiają do salda bonusowego. Współczynnik obrotu wynosi x40 wygranej. Wykorzystaj darmowe spiny w ciągu 7 dni. Możesz obrócić bonus w ciągu 30 dni od daty naliczenia.
- Przykład: aktywujesz promocję 50 darmowych spinów i wpłacasz depozyt w wysokości 20 $. Wygrywasz 10 USD za pomocą darmowych spinów. Ta wygrana trafi do salda bonusowego. Aby obstawić, musisz postawić zakłady na kwotę (10 USD) * 40.
- Końcowa oferta bonusu powitalnego - 50% pbonus doładowujący do 300 USD. To idzie na saldo bonusowe. Współczynnik obrotu wynosi x30 kwoty depozytu i bonusu. Możesz obrócić bonus w ciągu 10 dni od daty naliczenia.
- Bonus zostanie zaksięgowany na Twoim koncie natychmiast po obróceniu.
- Jeśli bonus nie zostanie w pełni obrócony w wymaganym czasie - zostanie anulowany.
Przykładowa sesja w automat Release the Kraken 2
Release the Kraken 2">