Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Sakura Fortune

Sakura Fortune online za darmo

RTP: 96.58%
Zmienność: Wysoka
Max. wygrana: x951
Wypróbuj Sakura Fortune online w trybie demo bez rejestracji
4.3/5 - (14 votes)
Sakura Fortune gra za darmo GRAJ ZA DARMO

Masz dość dem? Znajdź bezpieczne i zaufane kasyna Quickspin, w których możesz grać w Sakura Fortune na prawdziwe pieniądze. Zarejestruj się i odbierz wspaniałe bonusy powitalne.

Grасz w Sakura Fortune w kasynie na prawdziwe pieniądze
Play Fortuna
5,0 rating
100% do $500 + 225 darmowych spinów
Warunki i zasady
- Pierwszy bonus powitalny w wysokości 100% (do 500 $) za depozyt, a także wygrane za darmowe spiny, są zapisywane na koncie bonusowym na tym etapie.
- Współczynnik obrotu dla pierwszego bonusu powitalnego w wysokości 100% depozytu wynosi x40. Możesz obstawić bonus w ciągu 30 dni od momentu jego naliczenia.
- Współczynnik obrotu dla darmowych spinów w pierwszym etapie bonusu powitalnego wynosi x20. Okres wymaganego obrotu wynosi 30 dni od momentu naliczenia.
- Wygrane z darmowych spinów w drugim etapie pakietu powitalnego są dodawane do konta rzeczywistego.
- Wygrane za darmowe spiny w trzecim etapie pakietu powitalnego są zapisywane na koncie bonusowym i obracane przy współczynniku x20. Okres wymaganego obrotu wynosi 30 dni.
- Bonusy są anulowane, jeśli nie zostaną obrócone na czas.
- Wygrane z darmowych spinów w czwartym etapie pakietu powitalnego są dodawane do konta rzeczywistego. Pracownicy pomocy technicznej Play Fortuna są świadomi wszystkich bonusów powitalnych. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z czatem 24/7.
Playfortune
5,0 rating
BONUS DO 225% + 310 DARMOWYCH SPINÓW
Booi
4,8 rating
Zagraj w Booi Casino z bonusem 225% + 100 darmowych spinów!
Warunki i zasady
- Bonus dotyczy trzech wpłat, niezależnie od ich kolejności.
- Każdą promocję trzeba aktywować przed dokonaniem wpłaty.
- Gracze mogą wybrać, kiedy aktywować każdą dostępną ofertę bonusową.
- Wymagania dotyczące obrotu mogą różnić się w zależności od gry.
- Maksymalna kwota bonusu dla każdej wpłaty wynosi 500 dolarów.
- Maksymalna wygrana z darmowych spinów wynosi 500 dolarów.
- Całkowita dostępna kwota bonusu wynosi 1500 dolarów.
- Bonus należy obrócić 40 razy.
- Bonus jest ważny przez 7 dni od momentu przyznania.
- Darmowe spiny są przyznawane przez 5 dni.
- Kwota wpłaty określa zakład na spin.
- Jeśli bonus nie zostanie obrócony w wyznaczonym czasie, zostaje anulowany.
- Wszystkie przyznane bonusy mają maksymalny współczynnik konwersji 5 razy.
Przykładowa sesja w automat Sakura Fortune
Sakura Fortune">

Sakura Fortune automat do gry

Jakość automatów do gry opracowanych i zaprojektowanych przez Quickspin jest coraz lepsza, a Sakura Fortune jest tego dobrym przykładem. Tutaj zabieramy się w podróż do Japonii, gdzie czekają kwitnące drzewa i złote smoki.

Wideo slot Sakura Fortune składa się z pięciu bębnów, czterech rzędów i 40 linii wypłat. Zostajemy przeniesieni w historię czerwonej księżniczki, która walczy ze złymi władcami na swojej drodze do bogactwa. Symbole na bębnach są znane z japońskiej kultury, a księżniczka jest dzikim symbolem gry.

Jak wiele innych nowych automatów do gry, Sakura Fortune jest pełna ekscytujących funkcji, w tym darmowych obrotów, funkcji losowego nokdaunu i ponownych obrotów Sakura Fortune. Ta ostatnia jest aktywowana, jeśli na bębnach drugim, trzecim lub czwartym pojawi się symbol stacked wild. Wtedy dwa darmowe obroty zostaną aktywowane. Podczas tych obrotów, symbol wild zostanie zablokowany i zapewni gigantyczne możliwości wygranej.

Automat posiada również wbudowaną funkcję losowego nudge, gdzie symbol wild jest „nudgerem”. Oznacza to, że jeśli jeden lub dwa symbole na kole są symbolami wild, 'nudge’ zapewni, że inny z symboli, powyżej lub poniżej, zostanie zamieniony na symbol wild i aktywowana zostanie funkcja respin. Jeśli trafisz trzy lub więcej symboli bonusowych, aktywowane zostaną darmowe spiny, w których możesz wygrać ogromne sumy pieniędzy, a symbole wild są nadal zarówno lepkie, jak i ułożone w stos.

Możemy szczerze powiedzieć, że automaty Quickspin są warte wypróbowania. Sakura Fortune można znaleźć w kasynach Booi i Play Fortuna, gdzie można przetestować wszystkie zabawne i rozrywkowe funkcje na własną rękę i pomóc księżniczce odzyskać utracony skarb.