Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Sakura Fortune
5.0

Sakura Fortune online za darmo

RTP 96.58%

Graj Sakura Fortune w kasynie na prawdziwe pieniądze
Oferta Powitalna:
$500 + 225 darmowych spinów
Pakiet powitalny bonusów
Oferta Powitalna:
250% + 125 Free Spinów
Bonusy Startowe

Sakura Fortune automat do gry

Jakość automatów do gry opracowanych i zaprojektowanych przez Quickspin jest coraz lepsza, a Sakura Fortune jest tego dobrym przykładem. Tutaj zabieramy się w podróż do Japonii, gdzie czekają kwitnące drzewa i złote smoki.

Wideo slot Sakura Fortune składa się z pięciu bębnów, czterech rzędów i 40 linii wypłat. Zostajemy przeniesieni w historię czerwonej księżniczki, która walczy ze złymi władcami na swojej drodze do bogactwa. Symbole na bębnach są znane z japońskiej kultury, a księżniczka jest dzikim symbolem gry.

Jak wiele innych nowych automatów do gry, Sakura Fortune jest pełna ekscytujących funkcji, w tym darmowych obrotów, funkcji losowego nokdaunu i ponownych obrotów Sakura Fortune. Ta ostatnia jest aktywowana, jeśli na bębnach drugim, trzecim lub czwartym pojawi się symbol stacked wild. Wtedy dwa darmowe obroty zostaną aktywowane. Podczas tych obrotów, symbol wild zostanie zablokowany i zapewni gigantyczne możliwości wygranej.

Automat posiada również wbudowaną funkcję losowego nudge, gdzie symbol wild jest „nudgerem”. Oznacza to, że jeśli jeden lub dwa symbole na kole są symbolami wild, 'nudge' zapewni, że inny z symboli, powyżej lub poniżej, zostanie zamieniony na symbol wild i aktywowana zostanie funkcja respin. Jeśli trafisz trzy lub więcej symboli bonusowych, aktywowane zostaną darmowe spiny, w których możesz wygrać ogromne sumy pieniędzy, a symbole wild są nadal zarówno lepkie, jak i ułożone w stos.

Możemy szczerze powiedzieć, że automaty Quickspin są warte wypróbowania. Sakura Fortune można znaleźć w kasynach Booi i Play Fortuna, gdzie można przetestować wszystkie zabawne i rozrywkowe funkcje na własną rękę i pomóc księżniczce odzyskać utracony skarb.

Przykładowa sesja w automat Sakura Fortune

Play Fortune PL
Play-Fortune.pl oferuje szeroką gamę darmowych gier hazardowych online bez pobierania lub rejestracji. Strona działa w języku polskim dla polskojęzycznych gości, którzy znajdują się w krajach, w których jest dozwolony hazard online. © Copyright 2021 Play-fortune.pl