Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Stars of Orion

Stars of Orion online za darmo

RTP: 95%
Zmienność: Wysoka
Max. wygrana: x10000
Wypróbuj Stars of Orion online w trybie demo bez rejestracji
4.7/5 - (15 votes)
Stars of Orion gra za darmo GRAJ ZA DARMO

Stars of Orion to inspirowany kosmiczną lotną grawitacją slot online od ELK Studios i rozgrywa się na siatce silników 8×6 Cluster Pays. Zwycięskie symbole są zbierane w magicznym mierniku, który przyznaje mnożniki nagród i 5 unikalnych modyfikatorów. Postępy miernika nie są resetowane w rundzie bonusowej, a Super Symbole mogą łączyć i aktualizować zwycięskie klastry. Maksymalna wygrana to 10 000-krotność Twojego zakładu, a naszą pełną recenzję znajdziesz tuż pod darmową grą demo.

Masz dość dem? Znajdź bezpieczne i zaufane kasyna ELK Studios, w których możesz grać w Stars of Orion na prawdziwe pieniądze. Zarejestruj się i odbierz wspaniałe bonusy powitalne.

Grасz w Stars of Orion w kasynie na prawdziwe pieniądze
Play Fortuna
5,0 rating
100% do $500 + 225 darmowych spinów
T&Cs Apply
- Pierwszy bonus powitalny w wysokości 100% (do 500 $) za depozyt, a także wygrane za darmowe spiny, są zapisywane na koncie bonusowym na tym etapie.
- Współczynnik obrotu dla pierwszego bonusu powitalnego w wysokości 100% depozytu wynosi x40. Możesz obstawić bonus w ciągu 30 dni od momentu jego naliczenia.
- Współczynnik obrotu dla darmowych spinów w pierwszym etapie bonusu powitalnego wynosi x20. Okres wymaganego obrotu wynosi 30 dni od momentu naliczenia.
- Wygrane z darmowych spinów w drugim etapie pakietu powitalnego są dodawane do konta rzeczywistego.
- Wygrane za darmowe spiny w trzecim etapie pakietu powitalnego są zapisywane na koncie bonusowym i obracane przy współczynniku x20. Okres wymaganego obrotu wynosi 30 dni.
- Bonusy są anulowane, jeśli nie zostaną obrócone na czas.
- Wygrane z darmowych spinów w czwartym etapie pakietu powitalnego są dodawane do konta rzeczywistego. Pracownicy pomocy technicznej Play Fortuna są świadomi wszystkich bonusów powitalnych. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z czatem 24/7.
Playfortune
5,0 rating
BONUS DO 225% + 310 DARMOWYCH SPINÓW
Booi
4,8 rating
Bonus 250% + 125 Free Spinów
T&Cs Apply
- Startowy bonus 200% obciąża saldo bonusowe. Współczynnik obrotu wynosi x30 kwoty depozytu i bonusu. Możesz obrócić bonus w ciągu 5 dni od daty naliczenia.
- Przykład: aktywujesz promocję 200% i wpłacasz depozyt w wysokości 25 $. Otrzymany bonus wynosi 50 $. Aby go obrócić, musisz postawić zakłady w wysokości (25 + 50) * 30.
- Wygrane z darmowych spinów trafiają do salda bonusowego. Współczynnik obrotu wynosi x40 wygranej. Wykorzystaj darmowe spiny w ciągu 7 dni. Możesz obrócić bonus w ciągu 30 dni od daty naliczenia.
- Przykład: aktywujesz promocję 50 darmowych spinów i wpłacasz depozyt w wysokości 20 $. Wygrywasz 10 USD za pomocą darmowych spinów. Ta wygrana trafi do salda bonusowego. Aby obstawić, musisz postawić zakłady na kwotę (10 USD) * 40.
- Końcowa oferta bonusu powitalnego - 50% pbonus doładowujący do 300 USD. To idzie na saldo bonusowe. Współczynnik obrotu wynosi x30 kwoty depozytu i bonusu. Możesz obrócić bonus w ciągu 10 dni od daty naliczenia.
- Bonus zostanie zaksięgowany na Twoim koncie natychmiast po obróceniu.
- Jeśli bonus nie zostanie w pełni obrócony w wymaganym czasie - zostanie anulowany.
Przykładowa sesja w automat Stars of Orion
Stars of Orion">

Recenzja gry slotowej Stars of Orion

ELK Studios powraca z kolejną odsłoną mechaniki grawitacyjnej inspirowanej kosmosem, a Stars of Orion wyróżnia się od poprzednich odsłon głównie w pozytywny sposób. Wygrywające kształty zostały zastąpione przez silnik wypłat klastrowych, nie różniący się od tego, co można znaleźć w Cluster Slide.

W połączeniu z miernikiem zbierania wygrywających symboli, który przyznaje mnożniki i pięć różnych modyfikatorów, znajdujemy się na nieco znanym terytorium slotów siatkowych. Jednak Super Symbole są nową innowacją, ponieważ łączą/ulepszają wygrane w zaskakująco użyteczny sposób. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli uda Ci się uruchomić wersję Super rundy bonusowej, a gracze mogą zawsze kupić ją bezpośrednio z menu zakupu funkcji X-iter.

Cechy slotu Stars of Orion

Symbole Wild 'W’ mogą pojawić się w dowolnym miejscu i zastąpić wszystkie regularnie płacące symbole, aby pomóc w skompletowaniu zwycięskich grup. Symbole Wild są warte tyle samo, co symbol '7′, a 4 bonusy wypłacają od 35 do 200 razy Twój zakład za więcej niż 15 w grupie.

Wszystkie symbole wygrywające są usuwane z siatki przez funkcję Avalanche, i w ten sposób do gry wchodzi mechanika Gravity. Zobaczysz wtedy, jak nowe i/lub istniejące symbole wpadają w wolne miejsca, prowadząc do powstania nowych grup wygrywających. Proces ten powtarza się tak długo, jak długo pojawiają się nowe wygrane.

Wszystkie regularnie płacące symbole mogą pojawić się jako Super Symbole, a wtedy zauważysz jasnoniebieską ramkę wokół symbolu. Kiedy Super Symbol jest częścią grupy wygrywającej i łączy się jednocześnie z inną grupą wygrywającą, wszystkie symbole wygrywające zostają przekształcone w typ symbolu o najwyższej wartości, który jest częścią tej sytuacji.

Wszystkie symbole wygrywające są zbierane w magicznym mierniku widocznym po prawej stronie, a nagrody zdobywają mnożniki stopniowo od x2 do x4, x8, x16, x32 i x64. Pomiędzy poziomami mnożników znajdują się kamienie szlachetne, które aktywują losowe modyfikatory. Musisz wypełnić licznik 2 razy w jednej sekwencji Avalanche, aby uzyskać zarówno mnożnik, jak i funkcję, a osiągniesz szczyt.

Runda bonusowa jest aktywowana, gdy zdobędziesz trzy bonusowe scattery w dowolnym miejscu w zasięgu wzroku, co przyznaje 10 darmowych zrzutów. Postęp Magic Meter nie jest resetowany pomiędzy darmowymi zrzutami, a specjalne symbole Super Bonus mogą aktywować wersję Super funkcji, jeśli wszystkie 3 scattery pojawią się z czerwoną ramką. Jedyna różnica polega na tym, że symbole super pojawiają się częściej w rundzie super bonusowej.

Menu zakupu funkcji X-iter zawiera tym razem 5 różnych opcji, a są one następujące:

  • Wygrana gwarantowana: zapłać 5-krotność swojego zakładu, aby uzyskać jakąś wygraną.
  • Super symbole: zapłać 10-krotność swojego zakładu, aby otrzymać dodatkowe symbole Super.
  • Symbol Swap: zapłać 50-krotność swojego zakładu, aby otrzymać 3 gwarantowane zamiany symboli po nie wygranej lawinie.
  • Runda bonusowa: wpłać 100-krotność zakładu, aby aktywować rundę bonusową.
  • Super Bonus: zapłać 500-krotność swojego zakładu, aby uruchomić rundę Super Bonus.

Podsumowanie przeglądu

Zrzucenie sposobów na wygraną na rzecz silnika Cluster Pays wydaje się dobrym wyborem dla tego typu konfiguracji, a nam podoba się tajemnicza, kosmiczna atmosfera, która wisi nad tym wydaniem.

Wygrywające symbole zwiększające mnożnik wygranej i otrzymujące modyfikatory w areszcie nie są rzadkością w slotach siatkowych i jest to całkiem zabawne, gdy angażujesz się w długie przebiegi reakcji. Nie zdarza się to oczywiście tak często, ale wszystko może się zdarzyć, gdy licznik nigdy się nie resetuje w rundzie bonusowej slotu. Super Symbole mogą skutecznie zwiększyć Twoje wygrane w niektórych momentach, a solidny potencjał 10,000x jest dwukrotnie większy niż oferowany w poprzednich odsłonach.