Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Space Wars

Space Wars online za darmo

RTP: 96.8%
Zmienność: Średnia
Max. wygrana: x1000
Wypróbuj Space Wars online w trybie demo bez rejestracji
4.5/5 - (11 votes)
Space Wars gra za darmo GRAJ ZA DARMO

Masz dość dem? Znajdź bezpieczne i zaufane kasyna NetEnt, w których możesz grać w Space Wars na prawdziwe pieniądze. Zarejestruj się i odbierz wspaniałe bonusy powitalne.

Grасz w Space Wars w kasynie na prawdziwe pieniądze
Play Fortuna
5,0 rating
100% do $500 + 225 darmowych spinów
T&Cs Apply
- Pierwszy bonus powitalny w wysokości 100% (do 500 $) za depozyt, a także wygrane za darmowe spiny, są zapisywane na koncie bonusowym na tym etapie.
- Współczynnik obrotu dla pierwszego bonusu powitalnego w wysokości 100% depozytu wynosi x40. Możesz obstawić bonus w ciągu 30 dni od momentu jego naliczenia.
- Współczynnik obrotu dla darmowych spinów w pierwszym etapie bonusu powitalnego wynosi x20. Okres wymaganego obrotu wynosi 30 dni od momentu naliczenia.
- Wygrane z darmowych spinów w drugim etapie pakietu powitalnego są dodawane do konta rzeczywistego.
- Wygrane za darmowe spiny w trzecim etapie pakietu powitalnego są zapisywane na koncie bonusowym i obracane przy współczynniku x20. Okres wymaganego obrotu wynosi 30 dni.
- Bonusy są anulowane, jeśli nie zostaną obrócone na czas.
- Wygrane z darmowych spinów w czwartym etapie pakietu powitalnego są dodawane do konta rzeczywistego. Pracownicy pomocy technicznej Play Fortuna są świadomi wszystkich bonusów powitalnych. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z czatem 24/7.
Booi
4,8 rating
Bonus 250% + 125 Free Spinów
T&Cs Apply
- Startowy bonus 200% obciąża saldo bonusowe. Współczynnik obrotu wynosi x30 kwoty depozytu i bonusu. Możesz obrócić bonus w ciągu 5 dni od daty naliczenia.
- Przykład: aktywujesz promocję 200% i wpłacasz depozyt w wysokości 25 $. Otrzymany bonus wynosi 50 $. Aby go obrócić, musisz postawić zakłady w wysokości (25 + 50) * 30.
- Wygrane z darmowych spinów trafiają do salda bonusowego. Współczynnik obrotu wynosi x40 wygranej. Wykorzystaj darmowe spiny w ciągu 7 dni. Możesz obrócić bonus w ciągu 30 dni od daty naliczenia.
- Przykład: aktywujesz promocję 50 darmowych spinów i wpłacasz depozyt w wysokości 20 $. Wygrywasz 10 USD za pomocą darmowych spinów. Ta wygrana trafi do salda bonusowego. Aby obstawić, musisz postawić zakłady na kwotę (10 USD) * 40.
- Końcowa oferta bonusu powitalnego - 50% pbonus doładowujący do 300 USD. To idzie na saldo bonusowe. Współczynnik obrotu wynosi x30 kwoty depozytu i bonusu. Możesz obrócić bonus w ciągu 10 dni od daty naliczenia.
- Bonus zostanie zaksięgowany na Twoim koncie natychmiast po obróceniu.
- Jeśli bonus nie zostanie w pełni obrócony w wymaganym czasie - zostanie anulowany.
Przykładowa sesja w automat Space Wars
Space Wars">

Space Wars automat do gry

Space Wars to jeden z kilku automatów NetEnt, które zabierają Cię w kosmos. Tym razem jednak nie po to, by spotkać przyjazne roboty czy podziwiać widok z kolorowymi kryształami. W Space Wars trafiasz w sam środek gromady obcych ras, które są trochę zbyt zajęte, aby Cię powitać. Toczą one pełną wojnę o różowy kryształ.

Ten automat ma podobną strukturę do większości innych automatów Net Entertainment. Znajdziemy tu 5 bębnów, 3 rzędy i 40 linii zakładów i wypłat. Koła są wypełnione figurami, które odzwierciedlają temat maszyny, a mianowicie potencjalne życie kosmiczne w nieco innowacyjnym opakowaniu.

Zanim zaczniesz grać, musisz ustawić swoje stawki na poziomie, który jest dla Ciebie wygodny. Zacznij od wybrania jednostki walutowej za pomocą miernika „Coin Value”. Możesz ustawić ją tak nisko, jak 0,01 lub tak wysoko, jak 0,50. Następnie zdecyduj, ile monet chcesz postawić na linię na mierniku „Level”. Możesz postawić tylko jedną lub aż 10 monet na linię. Pamiętaj, że musisz zagrać na wszystkich 40 liniach. Kiedy będziesz gotowy do rozpoczęcia gry, naciśnij przycisk „Round spin” lub naciśnij „Max Bet”, aby zagrać na poziomie 10 monet. Możesz również nacisnąć „Autoplay” i ustawić grę tak, aby obracała się wybraną liczbę razy.