Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Space Wars
5.0

Space Wars online za darmo

RTP 96.8%

Graj Space Wars w kasynie na prawdziwe pieniądze
Oferta Powitalna:
$500 + 225 darmowych spinów
Pakiet powitalny bonusów
Oferta Powitalna:
250% + 125 Free Spinów
Bonusy Startowe

Space Wars automat do gry

Space Wars to jeden z kilku automatów NetEnt, które zabierają Cię w kosmos. Tym razem jednak nie po to, by spotkać przyjazne roboty czy podziwiać widok z kolorowymi kryształami. W Space Wars trafiasz w sam środek gromady obcych ras, które są trochę zbyt zajęte, aby Cię powitać. Toczą one pełną wojnę o różowy kryształ.

Ten automat ma podobną strukturę do większości innych automatów Net Entertainment. Znajdziemy tu 5 bębnów, 3 rzędy i 40 linii zakładów i wypłat. Koła są wypełnione figurami, które odzwierciedlają temat maszyny, a mianowicie potencjalne życie kosmiczne w nieco innowacyjnym opakowaniu.

Zanim zaczniesz grać, musisz ustawić swoje stawki na poziomie, który jest dla Ciebie wygodny. Zacznij od wybrania jednostki walutowej za pomocą miernika „Coin Value”. Możesz ustawić ją tak nisko, jak 0,01 lub tak wysoko, jak 0,50. Następnie zdecyduj, ile monet chcesz postawić na linię na mierniku „Level”. Możesz postawić tylko jedną lub aż 10 monet na linię. Pamiętaj, że musisz zagrać na wszystkich 40 liniach. Kiedy będziesz gotowy do rozpoczęcia gry, naciśnij przycisk „Round spin” lub naciśnij „Max Bet”, aby zagrać na poziomie 10 monet. Możesz również nacisnąć „Autoplay” i ustawić grę tak, aby obracała się wybraną liczbę razy.

Przykładowa sesja w automat Space Wars

Play Fortune PL
Play-Fortune.pl oferuje szeroką gamę darmowych gier hazardowych online bez pobierania lub rejestracji. Strona działa w języku polskim dla polskojęzycznych gości, którzy znajdują się w krajach, w których jest dozwolony hazard online. © Copyright 2021 Play-fortune.pl